Evka

Volám sa Eva Čapková a vo Fly štúdiu Poprad som lektorkou Fly jogy pre deti i dospelých. Rovnako sa venujem aj  výučbe SM systému na individuálnych lekciách a od septembra budem viesť hodiny Balet v rozprávke. Práca s deťmi ma nesmierne baví a napĺňa.Vyštudovala som odbor vychovávateľstvo na SPgŠ v Levoči. Neskôr som pôsobila ako vychováteľka na ZŠ v  malej obci Jakubany, kde som neskôr začala pracovať  ako učiteľka. Mala som túžbu získať kvalifikáciu pre učiteľstvo a preto som odišla  za vzdelaním do Nitry na UKF, kde som vyštudovala učiteľstvo pre 1. stupeň ZŠ. Deťom som sa venovala aj pár rokov v USA, kde som pôsobila ako opatrovateľka malých detí v rodinách. Po návrate domov som pôsobila ako učiteľka angličtiny na 1. stupni ZŠ v Poprade.  Moje zdravotné problémy po pôrodoch ma priviedli k cvičeniu SM systém a taktiež vzdušnej jogy. Zdravé a nenáročné cvičenie som si natoľko  obľúbila, že som sa rozhodla popri cvičení vzdelávať sa, s túžbou raz odovzdať svoje praktické a teoretické informácie dospelým a deťom, ktorým by toto cvičenie pomohlo. Moje súkromné hodiny dostali rýchly spád. Z časových dôvodov som musela  začať so skupinovou výučbou Fly jogy a obmedziť výučbu SM systému, keďže práve toto cvičenie učím výlučne len individuálne. Po materskej dovolenke som svoje  pôvodné zamestnanie tak trochu “ preniesla“ do štúdia a  lavice vymenila za hodvábne šatky, v ktorých deti sedia, ležia no hlavne cvičia. Môj sen sa naplnil. Odovzdávam svoje informácie a aj pomoc ľuďom a deťom, ktorých naše cvičenia tešia a  zdravotne im pomáhajú.
Školenia a certifikácie:
1. Kurz Spirální stabilizace. Základní cviky. Hlavní principy metody. 28.11 2015, Trenčín
2.Kurz Spirální stabilizace. Základní manuálni techniky. Cílené anatomické relaxační masáže s protažením    svalů. 19.12 2015, Trenčín
3. Kurz metódy Spirální stabilizace páteře -detailní průběh svalových řetězcú jejich funkce. 21.1 2016, Bratislava
4.Kurz Spirální stabilizace páteře. Sport. 26.6 2016, Bratislava
5.Certificate of D-yogi Fly. Level 1 . 11.9 2016, Brno
6.Certificate of D-yogi Fly. Level 2 . 9.10 2016, Brno
7.Certificate of D-yogi Fly. Fly Acrobat, 24.3 2018, Hradec Králové
8.Certificate of D-yogi Fly.Fly Pilates, 19.5, Hradec Králové
9.Certificate of D-yogi MAT MEDICAL Sports, 9.6 2019, Uherské Hradiště

Zuzka

Volám sa Zuzana Gejdošová a vo Fly štúdiu vediem kurz Zdravé nôžky. Študujem magisterský stupeň fyzioterapie a venujem sa aj robeniu masáží. Mám odborné kurzy z klasickej masáže, športovej masáže, mäkkých techník, bankovania, Dornovej metódy aj tejpovania. Aktívne sa venujem behu a cvičeniu.

 

Ivka

Volám sa Iveta Rusnáková, moje prvé vzdelanie začalo na Konzervatóriu v Košiciach, kde som prvotne vyštudovala Hudobno-dramatické umenie a následne aj Tanec, obidva študijné odbory som ukončila absolutóriom. Po ukončení konzervatória som sa rozhodla ísť študovať učiteľstvo telesnej výchovy do Banskej Bystrice. Toto štúdium ma veľmi obohatilo, hlavne čo sa týka gymnastiky. Ešte počas štúdia na konzervatóriu som viedla detskú tanečnú zložku ľudového súboru Jahodná, následne som 2 roky učila tanec na súkromnej základnej umeleckej škole v Košiciach. Po ukončení štúdia som sa vrátila do Popradu a začala som učiť tanec na základnej umeleckej škole v Spisškom Podhradí a o tri roky po tom aj v Spišskom Hrhove, na obidvoch školách učím dodnes, a naši žiaci majú krásne úspechy. Venujem sa hlavne technikám klasického, moderného ale aj ľudového tanca. Nakoľko mám ukončené aj kurzy kondičného trénera a trénera aerobiku, tak popri učení stíham aj trénovať v štúdiu Xbody v Kežmarku. Vo Fly štúdiu momentálne vediem kurzy baletu pre dospelých, ale plánujeme otvoriť aj kurz Contemporary či Jazzoveho tanca, na ktoré sa veľmi teším. Milujem tanec, lebo je to najkrajší spôsob ako môže človek vyjadriť to, čo cíti.

 

Lucka

Som lektorka power yogy a vyštudovanú mám predškolskú pedagogiku a zdravotníctvo v rozvojovej spolupráci. V štúdiu predškolskej pedagogiky naďalej pokračujem. 
Akreditovaný kurz lektorov jogy som absolvovala v štúdiu YoGO v Bratislave. 
Prácu s deťmi milujem a veľmi má napĺňa. Svoj voľný čas rada trávim v prírode s rodinou alebo pri dobrej knihe a šálke čaju. 
U nás vo fly štúdiu vediem fly yogu pre deti a dospelých, jogu pre deti a tiež aj power jogu pre začiatočníkov. 
Tiež si u mňa môžete vychutnať terapiu za zvuku indických misiek a tiež čarovného gongu. 

Stanka

Volám sa Stanislava Adamjaková a som učiteľka kurzov baletu pre deti vo Fly štúdiu už rok a pol. Tancu sa venujem od svojich 4 rokov. Som absolventkou Základnej umeleckej školy v odbore tanec a 5 rokov som sa venovala aj hre na klavír. Potom som nastúpila na Súkromné konzervatórium v Košiciach, kde som ukončila štúdium absolutóriom. Počas štúdia som mala možnosť spolupracovať s tanečníkmi z celého sveta. Tancovala som na predstaveniach v Budapešti v spolupráci s významným choreografom Attilom Egerházim a jeho Székesfehérvári Balett Szinház ale aj v Prahe, pri príležitosti International Dance Weeks 2018 v spojení s konzervatóriami zo Slovenska ale aj okolitých krajín do spoločného predstavenia. Učeniu detí som sa začala venovať vo svojich 18 rokoch, keď som dostala príležitosť pracovať v Štúdiu Adriany Vrbovej v Košiciach. Okrem toho som učila na Súkromnej základnej umeleckej škole v Košiciach a na Základnej umeleckej škole v Štrbe. Tento rok som mala príležitosť spolupracovať s Baletní školou Terpsichore v Prahe pod vedením manželov Ďumbalovcov počas písania absolventskej práce, ale aj pri zdokonaľovaní pedagogických vedomostí. Tanec a učiteľstvo ma sprevádza celý môj život, preto som nesmierne šťastná, že vo Fly štúdiu môžem pracovať.

Joanna

Som lektorka jogy a výživová poradkyňa z pohľadu ajurvédy. Lektorský výcvik jogy som absolvovala v indickom Rishikeshi a dnes som certifikovaná cvičiteľka vedená pod registráciou medzinárodných učiteľov v Yoga Alliance RYT 200. Vo FLY STUDIU vediem skupinové kurzy Fly jogy pre dospelých a tiež súkromné hodiny, ktoré plne prispôsobujem klientom – môžeme sa zamerať na jogu pre zdravý chrbát, power jogu, jogu pre tehotné alebo fly jogu. Mojou záľubou je tiež aromaterapia. Viac o mojich aktivitách sa dozviete aj na partnerskej stránke www.rasajana.sk